В четвер, 16 серпня в Міністерстві молоді та спорту України відбулося вшанування спортсменок України. Заступник міністра Микола Даневич, президент Федерації сквошу України Anastasiya Netrebchuk, виконавчий директор ФСУ Алена Ogonesyan і провідний тренер штатної збірної національних збірних команд України в неолімпійських видах спорту Ребрина Андрій прибутку на урочисте вручення званий майстрів міжнародного класу, щоб відзначити досягнення талановитих спортсменів нашої країни на командному чемпіонаті Європи з сквошу в Ризі.

“Дуже пишаюся нашими спортсменками і їх результатами. Спасибі всім: Міністерство молоді та спорту України, Спортивний Комітет України, Федерація Сквошу України. Сквош Федерація українських в особі виконавчого комітету, тренерам, батькам, наставникам і групі підтримки. Щиро вітаю професійних сквошісток України, чемпіонок Європи в командній першості! Бажаю вам подальших гучних і гідних перемог”, – сказала Анастасія Нетребчук.

Сьогоднішній день для українського сквошу – особливий, запам'ятайте це, тому що відразу чотири спортсменки вперше отримали міжнародні посвідчення.

званням “Майстер міжнародного класу” були нагороджені Надія Усенко (Nadiia Усенко), Ліана Sardak, Анастасія Костюкова та Аліна Бушма (яка не змогла бути присутньою сьогодні на нагородження, але нагорода чекає її).

Вітаємо наших спортсменів!

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X