У Брюсселі (Бельгія) з 2 по 4 Листопад найсильніші юніори в сквош зіграли міжнародний турнір Суперсеріі Belgian Junior Open 2018. Турнір найсильніших в Брюсселі проходить передостаннім в європейському календарі з турнірів Суперсеріі, та, треба сказати, в ньому брали участь вже далеко не всі перші номери європейського рейтингу. Відзначимо, що в змаганні брали участь крім європейських сквошістов гравці з Ірану, Бермудські острови, Шотландії, Англії і США. Можна запропонувати, що вони прилетіли за тридев'ять земель за рейтинговими очками.

На цьому турнірі брали участь і 2 наших сквошісток: Аліна Бушма (4 ракетка в європейському рейтингу серед дівчат G19) та Юлія Жуковець (27 ракетка в європейському рейтингу серед дівчат G17). Наша пара дівчат Бушма і Жуковец завоювала 3 та 9 місце, відповідно, і це безумовно успіх!

Відзначимо, що в півфіналі Аліна несподівано програла в тривалому матчі Майкл ціп з Чехії, яка поступається нашій спортсменці і в номері посіву і на порядок відстає в світовому і європейському рейтингу від Бушми. Відзначимо також успішний виступ і Жуковец, яка набирає останнім часом обороти на міжнародній арені і стрімко заробляє очки в європейському рейтингу ESF. І нехай вона спіткнулася під 2 раунді про одну з найсильніших учасниць Niki Шемірані [5/8] з Ірану, Юлія гідно закінчила гри за 9-16 місця обігравши трійку Laura Lauridsen [9/16] , Lucie Mährle [9/16] Gustin Віржіні і [9/16] в матчах за 9 місце.

Результати турніру Belgian Junior Open 2018.

Тепер українські сквошисти готуються до наступних змагань - Polish JO 2018, які відбудуться вже 16-18 листопада в Вроцлаві куди збирається відправиться ціла делегація з наших юніорів.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

© Теслева Анна

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X