Протягом 3-х днів в Мальме проходив 5 щорічний міжнародний турнір Супер Серії Nordic Молодший Сквош Відкритий. Цього року переможницею в жіночій категорії GU 19 (в якій Україна брала участь) Stahl англійська Еліс Грін з номером посіву 17/24.

І нехай в цьому році ми не взяли перше місце, наші спортсменки гідно представили нашу країну в Швеції.

Наші професіонали, учасниці категорії GU19 - Надія Усенко та Аліна Бушма взяли в Мальме призове 2 та 9 місце, відповідно.

Надія Усенко вкотре підтвердила свій титул чемпіона на даному турнірі, не дивлячись на затяжну травму і перерву в спортивній кар'єрі на рік наша юніорка більш ніж гідно показала себе в цьому році. На шляху до фіналу Надя виграла ряд матчів у досить сильних суперників, включаючи 2 сіяну Sarah Lauridsen з Данії. Перша поразка чекало Надю вже в матчі за 1 місце, на жаль, в неділю удача була на боці Еліс Грін, з рахунком 3-1 (9-11, 11-4, 11-6, 13-11) перемога дістається Англії.

Наша Аліна Бушма, грає з Надею Усенко в одній категорії, на жаль, в цьому році займає найнижчу сходинку на турнірі в Мальме за всю свою спортивну кар'єру. зустрівшись у 2 раунді з майбутньою переможницею турніру (Еліс Грін) нашу спортсменку чекало поразку, з рахунком 0-3 Аліна закінчує боротьбу за золото і змушена задовольнятися лише 9-16 місцем.

Проте Аліна Бушма показала, що вона сильний учасник і не має наміру здаватися. “спіткнувшись” про свою і Надіну перешкоду на шляху до чемпіонського титулу, у вигляді англійки Еліс Грін, Аліна обійшла всіх суперників і посіла топові 9 місце.

Нехай щастить, терпіння і віри в свої сили всім спортсменам. Спасибі вам, що берете участь і показуєте світу український сквош.

Результати турніру Nordic Junior Open 2017.

© Анна Теслева

коментарі живлення від HyperComments

споживчий банк | forbruksln | споживчі кредити для автомобілів
X