Другий рік поспіль Командний чемпіонат Європи по сквошу не обходиться без участі сертифікованих рефері з України!

Слідом за Яною Ковальської та Сергієм Харченко (які стали першими в історії представниками України, кому довірено було судити змагання сквошістов на Командному чемпіонаті Європи 1&2 дивізіон і КЧЕ серед юніорів до 15/17 років в 2018 році) успішно пройшов відбір в 2019 році на роль національного судді Сергій Даховнік.

За останні роки наші судді набили руку в суддівських бригадах на міжнародних турнірах, завдяки їх активності і взаємодії з європейськими та світовими суддями, неймовірною самовіддачею - їх кандидатури розглядаються в позитивному аспекті.

Відзначимо, що дана поїздка стала можливою завдяки титанічним зусиллям і злагодженій роботі Федерації сквошу України.

Поспілкувавшись з дебютантом на арені суддівства такого рівня ми дізналися про те, з якими емоціями їде рефері, чого очікує, і найголовніше, які будує плани і мрії.

Сергій Даховнік (клуб Рефері):

“Дана новина була для мене трохи несподіваною, але дуже приємною. Поїду на цей турнір із задоволенням, так як кожен матч обіцяє бути цікавим для мене, як для рефері так і для шанувальника цього виду спорту. Сподіваюся, що я гідно представлятиму ФСУ в Європі і не підведу моїх українських колег. плани: продовжувати далі вчитися і розвиватися в цьому напрямку, удосконалити свої навички.

А вже завтра Сергій разом з міжнародним рефері Робертом Врубель відправиться судити турнір Супер серії серед юніорів чеська Junior Open 2019, який відбудеться в Празі 17 - 20 січня 2019 року.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X