Протягом 3-х днів в Кракові проходив 3 етап міжнародного турніру Гран-Прі Polish Masters Grand Prix 2017. Цього року наші сквошисти представили на турнірі відразу 2 категорії: чоловіки та жінки 35+.

За підсумками зіграних ігор золото і перше місце привозить в Україну капітан збірної України – Костянтин Рибальченко. А наша професіоналка, член жіночої збірної України- Яна Ковальська займає в жіночій категорії 8 місце.

Костянтин Рибальченко який грав увкатегорії М35 + підтвердив свій перший номер посіву на турнірі у Кракові. На шляху до фіналу Костянтин виграв ряд матчів у досить сильних суперників, включаючи 3/4 сіяного, поляка Bolesław Gidziński. З величезним відривом в очках між нашим гравцем і поляками перемога заслужена дістається Костянтину Рибальченко з чим ми його і вітаємо!

Наша Яна Ковальська, яка представляла від України категорію W35 + змогла обіграти лише в півфіналі Rachel Stevenson з Уельсу з рахунком 3:0 (7-11, 1-11, 6-11), в решті матчів на Яну чекала поразка. Проте це завжди приголомшливий досвід для кожного хто грає в сквош і хоче розвиватися в цьому виді спорту.

Нехай щастить, терпіння і віри в свої сили всім спортсменам. Спасибі вам, що берете участь і показуєте світу український сквош.

Результати турніру Polish Masters Grand Prix 2017.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X