Протягом 3-х днів в Устері проходив 4 за рахунком міжнародний турнір категорії “Гран-Прі” Швейцарський Masters. Цього року наші сквошисти представили на турнірі відразу 2 категорії: чоловіки до 35+ і чоловіки до 40+.

За підсумками зіграних ігор золото і перше місце привозить в Україну капітан збірної України, 3 ракетка європейського рейтингу - Костянтин Рибальченко. А наші любителі, Фредюк Сергій, Слобожанинов Артур и Москалюк Андрей заняли 8, 10 та 18 місце, відповідно.

Костянтин Рибальченко грає в категорії М35 + підтвердив свій високий номер посіву на турнірі в Швейцарії. На шляху до фіналу Костянтин виграв ряд матчів у досить сильних суперників, включаючи 1 сіяного, Хорват Domagoj Spoljar. З абсолютним результатом, не програвши жодного гейму на турнірі, наш спортсмен заслужено стає чемпіоном категорії М35 + з чим ми його і вітаємо!

Нехай щастить, терпіння і віри в свої сили всім спортсменам. Спасибі вам, що берете участь і показуєте світу український сквош.

Результати турніру 4th Swiss Masters GP 2019.