В Вене (Австрія) відбувся міжнародний турнір зі сквошу «Austrian Junior Open 2019» (Гран-Прі). У змаганнях взяли участь 20 спортсменів з України. Загалом турнір зібрав понад 200 учасників.

І лише двом спортсменкам вдалося закінчити змагання з призовими нагородами. Так, Зражевська Софія [9/12 номер посіву] – завоювала золото, а Мілена Величко [1 номер посіву] зайняла почесне третє місце.

Ударно попрацювали над підкоренням австрійських кортів в останні дні турніру дві наші наймолодші сквошісткі, виступаючі в наймолодших категоріях. 12-річна Зражевська Софія (категорія до 13 років), вперше стала переможницею міжнародних змагань. Вихованка тренера Олександра Булгакова виграла золото, обігравши суперниць з Угорщини, Польщі, Словенії, Україна і Люксембургу з рахунком 3:0 в кожному з зіграних матчів.

5 ракетка серед юніорок до 13 років і 1 посіяна 12-річна Мілена Величкопро з Дніпра (категорія до 13 років) вперше виграла бронзу на австрійському турнірі. підопічна Булгакова, виграла на початку року срібло на Czech JO219, на цей раз була знову у відмінній формі, обігравши в 1 Korina центри раунду [13/16] з Хорватії, а потім у 1/4 Анета Sezemský фіналу [5/8] з Чехії в тривалому матчі з рахунком 8-11, 4-11, 11-3, 13-11, 11-8.

За крок від фінального матчу Величко програла своїй співвітчизниці Зражеской Софії з рахунком 11-7, 11-6, 12-10. За підсумком, Мілена в цій номінації виявилася на третій сходинці п'єдесталу.

Не залишилися без нагород у категорії до 13 та 19 років дві наші спортсменки, зайнявши почесні 4 місця в своїх вікових групах. 13 номер європейського рейтингу Христина Бегеба і 17-річна Юлія Жуковець зійшли на призову сходинку п'єдесталу після вдалого старту на міжнародних виступах.

Всього ж в Австрії виступило 20 учасників від України. Серед інших спортсменів найбільш вдалими стали ігри Дмитра Щербакова (ВU15), який зайняв 5 мест0 на турнірі.

Результати інших спортсменів від України на австрійському Austrian Junior Open GP 2019: