Міністерство молоді та спорту України та Федерація сквошу України запрошують всіх взяти участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту України та Європейського тижня спорту в Україні, яке відбудеться 8 вересня на території НСК «Олімпійський». Початок роботи спортивних локацій 11:00, урочисте відкриття – у 12:00.

У 2018 році Україна вперше отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС в сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії, а також приєдналася до списку країн, організовують заходи з цього приводу.

4 основні теми, на яких фокусується Європейський тиждень спорту: фізична активність в навчальних закладах, на робочому місці, на відкритих майданчиках, в спортивних клубах і фітнес-центрах.

Європейський формат і святкування Дня фізичної культури в Україні!

Оскільки Європейський тиждень спорту є одним з ключових подій в сфері європейської інтеграції України в області фізичної культури і спорту та має на меті популяризацію спорту і фізичної активності по всій Європі, Міністерство молоді та спорту України прийняло рішення розширити формат і терміни його святкування в Україні. Воно розпочнеться зі святкування Дня фізичної культури і спорту 8 вересня і триватиме до 30 вересня.

Під час святкування 8 вересня в Києві відбудеться робота містечка «Спорт для всіх» з безкоштовними міні-локаціями для всіх бажаючих, спортивними секціями з різних видів спорту; проводитимуться показові виступи та майстер-класи провідних тренерів і спортсменів.

Святкування 8 вересень організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та спортивними федераціями.

У 2017 Цьогоріч участь у святкуванні Європейського тижня спорту взяли 12000000 людина в 32 країнах.

за матеріалами Міністерства молоді і спорту України.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X