СКАСУВАННЯ командного чемпіонату Європи U15 / U17: 7-10 травня 2020 року, Англія!

Європейська та англійська федерація сквошу разом з приймаючою стороною Ноттінгемського університету сьогодні повідомили громадськість про скасування командного чемпіонату Європи U15 / U17 через нещодавній урядовий прес-реліз про тривалі і невідомі наслідки спалаху коронавіруса COVID-19.

“Ми просимо менеджерів учасників надіслати до офісу ESF лист про понесені витрати на командний чемпіонат Європи U15 / U17. Ми також рекомендуємо зв'язатися з авіакомпаніями, щоб з'ясувати, чи можна поміняти або відшкодувати квитки на рейси. Звертаємо Вашу увагу, що хоча приймаюча сторона не несе відповідальність про відшкодування транспортних витрат, ми все одно будемо сприяти у відшкодуванні втрат. Більш детальна інформація про фінанси і інші домовленості буде доступна незабаром.

Рада ESF робить все можливе, щоб уберегти здоров'я і благополуччя гравців, господарів турніру і офіційних осіб, приймаючи рекомендації урядів і посадових осіб охорони здоров'я. Додаткова інформація буде надаватися онлайн в міру необхідності.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X