Відхилити командний чемпіонат Європи 1&2 дивізіон: 29 квітня – 2 травня 2020 року, Нідерланди!

Європейська і нідерландська федерація сквошу разом з приймаючим клубом Squashtime оголосили гнітюче рішення відкласти командний чемпіонат Європи. Зважаючи на останні події в Європі, вважається, що відкладання цього заходу є самим розумним рішенням.

Як і у випадку з іншими зачепленими подіями Чемпіонату, менеджери команд можуть надіслати до офісу ESF лист про понесені витрати, які були здійснені на кожну команду. Рекомендується зв'язатися з авіакомпаніями, щоб з'ясувати, чи можна поміняти або відшкодувати квитки на рейси.

Звертаємо Вашу увагу, що хоча приймаюча сторона і / або ESF не несе відповідальність про відшкодування транспортних витрат, організації сприятимуть у відшкодуванні втрат. Більш детальна інформація про фінанси і інші домовленості буде доступна незабаром.

Рада ESF робить все можливе, щоб уберегти здоров'я і благополуччя гравців, господарів турніру і офіційних осіб, приймаючи рекомендації урядів і посадових осіб охорони здоров'я. Додаткова інформація буде надаватися онлайн в міру її надходження.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X