Ми запрошуємо професіоналів та любителів взяти участь в змаганнях по сквошу Одеська сквош ліга, які відбудуться в Одесі 9 березня 2019 року на сквош-кортах клубу "SportLife".

Ліга сквош – це принципово новий формат проведення змагань по сквошу в Одесі. У ній беруть участь спортсмени різного віку і рівня майстерності (професіонали, любителі, початківці).

Усі бажаючі, в залежності від їх рівня гри, будуть розділені на дивізіони по 6 людей. Всі матчі дивізіонів будуть проходити в певний день, а гравцям, які не змогли зіграти свої матчі в цей день, надається для цього 2 тижні. Після всіх зіграних матчів визначаються переможці дивізіонів, проводиться ротація гравців між дивізіонами і, звичайно відбудеться нагородження.

Положення турніру Одеська сквош ліга.

Місце і час проведення:

«Sport Life, Таїрове »: пр.Небесной Сотні, 2

Умови проведення ліги:

  1. Всі учасники розділені на дивізіони ( “ЕЛІТ”, “дивізіон 1”, “дивізіон 2” і т.д.).
  2. Кількість гравців в одному дивізіоні – 6 людей. У деяких випадках кількість гравців може бути знижена до 5-ти, або збільшеною до 7-ми. Наприклад, якщо хтось залишає лігу додається до неї.
  3. Кожен гравець в дивізіоні повинен зіграти з усіма гравцями свого дивізіону протягом етапу ліги.
  4. Всі матчі проводяться за правилами Світової організації Федерації сквошу до 11 очок.
  5. Результат матчу визначається за правилом best of 2 гри
  6. список дивізіонів, а також результати матчів заносяться в таблицю розіграшу етапів Ліги і будуть доступні на сторінці Ліги у Фейсбуці.
  7. Набрані очки зараховуються учасникам в рейтинг ліги.
  8. Гравці повинні самі бронювати час для матчів.

Подача заявки:

Для участі в турнірі необхідно до початку етапу заповнити онлайн заявку і здійснити внесок учасника.

До участі допускаються спортсмени, які на момент закриття прийому заявок, оформили і оплатили внесок за ліцензію спортсмена, згідно з положенням «Про ліцензування спортсменів, які беруть участь в офіційних змаганнях зі сквошу на території України ».

Cтартовий внесок:

300 грн - за участь в турнірі + ліцензія гравця (600 грн річна або 100 грн за етап).

Реквізити для сплати внесків: Карта ПБ 5168 7551 0259 9533 на ім'я Яковенко Ірина Володимирівна. Обов'язково в призначенні платежу вказуйте: “Участь в Лізі і прізвище та ім'я гравця”.

Призовий фонд:

Переможці та призери нагороджуються дипломами, медалями та цінними призами.

Організатори турніру:

Решетняк Костянтин 0979064642
Яковенко Ірина 0984026409

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

помилка. Сторінка не може бути відображена. Будь ласка, зверніться до постачальника послуг для отримання більш докладної інформації. (1)

X