Дешеві кредити без застави | forbrukslånhjelpen | forbrukslånhjelpen

Українська сквошистка Надія Усенко стає переможницею турніру “супер серії” Belgian Junior Open 2017 в Херенталс.

Після тривалої перерви у спортивній кар'єрі наша Надія Усенко з тріумфом повертається до сквошу. Після участі у Всесвітніх Іграх 2017 спортсменка знову активно їздить на міжнародні турніри і одне за іншим привозить до країни призові місця.

Надія Усенко другий турнір поспіль підтверджує свій титул чемпіонки. На шляху до фіналу Надя виграла ряд матчів у досить сильних суперників, а якщо врахувати, що це найсильніший турнір серед юніорів, тут і зовсім немає і не може бути слабких суперників. Обігравши – 2 сіяну Sarah Lauridsen з Данії в півфіналі з рахунком 3:1 (13-15, 11-5, 12-10, 11-8) та 3 сіяну Fleur Maas з Голландії у фіналі, перемога в категорії GU19 по праву дістається Надії Усенко.

Компанію переможниці на турнірі в Бельгії склали ще 2-є спортсменів з України, постійні учасники міжнародних змагань – Аліна Бушма (GU19) та Дмитро Щербаков (BU13).

Щербаков Дмитро займає на турнірі ще одне призове – 4 місце. Варто відзначити матч проти Axel Diet в 1/4 фіналу, я вже і не пригадаю таких довгих геймів у наших хлопців останнім часом, з рахунком (12-10, 17-15, 10-12, 18-16) Щербаков вирвав перемогу у француза. Як часто буває після таких емоційних ігор, неабияк вимотавши свої сили, на жаль, в наступному матчі через кілька годин після фурору на нашого юніора чекала перша поразка, з рахунком 1:3 (11-5, 5-11, 11-4, 12-10) перемога стала за ірландцем, 3 сіяним Jack O Flynn. Після вильоту в півфіналі Діма Щербаков грав за можливістю зайняти призове 3-4 місце на турнірі. У непередбачуваному фіналі проти господаря турніру, Samuel Gerrits наш сквошист виявився трішки слабкішим, але і не варто забувати, що і грав він з першим номером посіву.

Аліна Бушма займає на турнірі Belgian Junior Open 2017 5 місце. Можна сказати, що Аліні на турнірі пощастило менше всіх, адже дівчина з ходу потрапила на першу ракетку категорії, Karina Tyma і програла англійці з рахунком 0:3 (11-6, 12-10, 11-6). У матчі за 5-8 місце Аліна реабілітувалася і обіграла з рахунком 3:0 спочатку в півфіналі Fanny Segers, а потім і в фіналі Charlotte Jagger.

Спасибі нашим юніорам, що берете участь і показуєте світу український сквош. Спасибі велике тренерам за працю і високі результати ваших вихованців.

Результати турніру Belgian Junior Open 2017.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X