дешевий споживач день | пошук споживачів | forbrukslånhjelpen.АН

Дитяча Академія Cквошу «Маяк», яка функціонує під егідою Всеукраїнської ГО “Федерація сквошу України” розшукує майбутніх чемпіонів!

Мрієте, щоб Ваша дитина стала новим чемпіоном України? Приходьте на перше безкоштовне тренування до Дитячої Академії Сквошу «Маяк». Наша адреса: просп.Маяковського 44, база ФК “Sport Life”.

дитяча академія сквошуЗ 2 жовтня 2017 року Федерація сквошу України спільно з висококваліфікованим тренерським складом Академії, а це:

  • діючі гравці в сквош
  • члени збірної України зі сквошу
  • а також сертифіковані судді категорії Club Referee

проводитимуть пробні заняття (понеділок, середа і п'ятниця о 16:00) серед майбутніх учнів в київську Академію сквошу «Маяк».

Попередній запис на тренування проводиться через Всеукраїнську ГО “Федерація сквошу України” за тел.. (044) 359-09-55.

Нам потрібні талановиті, енергійні і спортивні діти на набір в дві групи віком - від 6 до 8 років і від 9 до 10 років.

В обох групах основний акцент робиться саме на навчання тактики гри в сквош. І хоча більшу частину заняття діти саме відпрацьовують удари, в кінці кожного тренування їм завжди надається можливість пограти між собою. І як підсумок зусиль дитини - виступ на турнірі.

Практично кожного місяця проводяться змагання зі сквошу, тому завжди є надія на перемогу! Та й просто виграний матч викликає бурю емоцій і радості.

Наші кращі учні отримають:

  • безкоштовне навчання
  • безкоштовні поїздки і участь на міжнародних турнірах
  • а також підписання контрактів на екіпірування з відомими брендами.


дитяча академія сквошу

Основне завдання Академії - підготувати майбутніх чемпіонів не тільки нашої країни, а й світового рівня. Багато юних спортсменів радують нас вже зараз - вони не тільки беруть участь в європейських і світових чемпіонатах, але і виграють турніри.

Новий і набираючий популярність в Україні вид спорту сквош - саме той оптимальний варіант для заняття спортом, який підійде Вам і вашій дитині!

Приходьте, спробуйте - і в житті Вашої родини з'явиться нове захоплення!

P.S. Чекаємо Вас в Пн, Ср і Пт о 16:00 на території клубу “Sport Life”, просп.Маяковського 44. Попередній запис на тренування проводиться через Всеукраїнську ГО “Федерація сквошу України” за тел.. (044) 359-09-55.

Перше заняття – БЕЗКОШТОВНО!

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X