14 ракетка серед юніорів до 15 років в Європі Мілена Величко виступить на турнірі в Бірмінгемі, Англія.

Чемпіонат зі сквошу Dunlop British Junior Open вважається одним з найпрестижніших турнірів серед юніорів у всьому світі (BJO займає срібне місце після World Junior Squash Championships). Випробувати англійські корти, відчути смак гри, увійти в ритм змагального життя - цілі, які переслідують провідні спортсмени світу.

Англійський турнір продовжує бити всі можливі рекорди, в цьому році чемпіонат зібрав неймовірну кількість гравців - 800 учасників з 56 країн, що входять в еліту світового сквошу. З 2 по 6 січня 2020 року в Бірмінгемі стартує Відкритий чемпіонат Великобританії зі сквошу. Перший супертурнір року пройде відразу на 4-х локаціях: клуб Эджбастон Прайорі, університет Бірмінгема Sport&Fitness, клуб Solihull Arden і Спорт Комплекс West Warwickshire. Максимальна заповнюваність по сітках в категоріях BU19 - 113 гравців!

Серед 800 гравців з усієї планети виступить і покаже силу українського сквошу наша Мілена Величко (GU15). 13-річна українська сквошистка з Дніпра міцно входить в Тор-100 європейського сквошу завчасно заслужила собі місце в списку учасників основного турніру, уникнувши кваліфікації.

У першому колі нинішнього турніру суперником українки стала малодосвідчена і практично невідома широкому загалу англійка Olivia Keefe, яку наша спортсменка з легкістю обіграла з рахунком 11-9, 6-11, 11-5, 11-4. А вже у другому нашу Мілену чекала посіяна під 5/8-м номером єгиптянка Malak Taha з розряду «непрохідних» і перше розчарування з рахунком 3-11, 8-11, 6-11.

Якщо пощастить, Величко тепер може цілком зайняти 17 місце із заявлених 67, попереду її чекають потенційно рівні суперниці – Ana Margarita Quijano (Колумбія) і Camillia Hendy (Норвегія). Тут, зрозуміло, шанси на перемогу будуть майже однакові.

З огляду на те, що нинішній сезон толком ще не почався, про фаворитів ми можемо говорити, тільки спираючись на статистику минулих років. І тут головними з них, безперечно, вважаються єгиптяни, малайці і англійці. А для нашої сквошистки початок нового сезону на турнірі такого рівня - відмінний привід заявити про себе на повний голос.

Організатори турніру обіцяють онлайн трансляцію https://britishjunioropen.com/watch2020/ стежити за сітками і розкладом чемпіонату ви можете на офіційному сайті турніру British Junior Open 2020.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X