банк досвід Ya | споживач легко | фінанси

Участь нашої країни в Програма WSF посол стало доказом того, що мрії збуваються, сказала президент Федерації сквошу України Анастасія Нетребчук!

У міжнародній програмі, запущеній в 2011 році, беруть участь 2 провідні гравці в сквош, міжнародний тренер і рефері, щоб допомогти підняти авторитет цього виду спорту-завдяки проведенню тематичних конференцій, показових матчів, суддівських і тренерських семінарів, а також медіа-презентацій.

українські професіонали, юніори та дорослі гравці, вишикувалися в лінію, щоб зіграти матч з Ашуреянином і Серме в клубі Гран-прі, в той час як національний тренер Бельгії Ронні Власакс захоплено навчав тренерів з України та Білорусі мистецтву коучингу, а міжнародний рефері зі Словенії Марко Подгоршек провів семінар, щоб пояснити тонкощі суддівства в сквош.

Прес-конференція “Посол WSF”:

Президент спортивного комітету України Илья Шевляк сказав представникам ЗМІ: "Я зроблю все, що в моїх силах, для розвитку сквошу в Україні. Я впевнений, що сквош включать до програми Олімпійських ігор і нам вдасться побачити його в Парижі », – додав президент, під відомством якого знаходиться 47 неолімпійських видів спорту в Україні.

«Сквош – дуже динамічний вид спорту. А Федерація сквошу України, яка була створена за все 6 років назад, є яскравим прикладом того, що можна зробити для розвитку спорту за такий короткий проміжок часу. Я дуже щасливий бачити тут стільки журналістів, підтримують сквош ».

Відповідаючи на питання про включення спорту в програму Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, шестикратна чемпіонка Європи Камилль Серме сказала: «Якщо ми це зробимо, я сподіваюся, що зможу взяти участь – мені буде всього 35!»

Колишня перша ракетка світового рейтингу Ашур, який відіграв велику роль в кампанії 2020 року, сказав: "Я був би дуже радий, якби ми це зробили, – я з гордістю буду розповідати своїм дітям, що доклав до цього і свою руку!»

Коли запитали Ронні Влассакс про його тренерських виступах, він (на фото вище в дії) сказав ЗМІ: «На моєму майстер-класі були присутні 25 тренерів – це фантастика!

«В майбутньому у вас обов'язково буде чемпіон світу, але спочатку вам потрібно його знайти, а потім допомогти розвиватися ».

«2017 рік став дуже важливою подією для українського сквошу, минулого літа ми вперше взяли участь у Всесвітніх іграх в Польщі », – сказала Анастасія Нетребчук. У цьому році наша зірка Надія Усенко була обрана в якості посла SquashFORWARD WSF. І на завершення всього, тепер ми стали учасниками цієї програми, це мрія для нас. Це великий крок до розвитку сквошу в нашій країні.

«У нас вже є корти в великих містах, але нам необхідно будувати ще більше майданчиків по всій країні – не тільки в Києві. Ми хочемо залучати якомога більше юніорів та брати участь у великих міжнародних турнірах, а не тільки на європейських чемпіонатах, але і чемпіонатах світу.

«Нинішній успіх таких гравців, як Надія Усенко та 17-річна Аліна Бушма, приклад іншим юніорам правильного фокусу ».

Усенко – найуспішніша юніорка в Україні. В даний час спортсменка займає 2 місце в європейському рейтингу U19, а вже на початку навчального року Надя переїжджає в США, щоб почати навчання в Трініті-коледжі в Коннектикуті.

“Я почала грати в теніс в 6 років, але коли побачила, що мої батьки повернулися додому в черговий вихідний з трофеями в сквош, я вирішив теж спробувати зіграти », – сказала 18-річна киянка. «Якийсь час я грала в сквош і теніс паралельно, але коли вирішила, що хочу стати професійною спортсменкою я вибрала сквош”.

пізніше, на прощальній вечірці, присутній Ярослав Мудрий, державний тренер Міністерства молоді і спорту, який сказав: «Сквош дійсно стрімко розвивається в нашій країні протягом останніх кількох років.

«Дана програма стане дуже хорошим етапом для розвитку спорту тут. Але що по справжньому унікально, так це те, що кращі спортсмени не просто відвідують нас, але і дають нашим гравцям шанс зіграти з ними на корті ».

Серме залишилася в захваті від її ролі в якості посла WSF: «Для мене і для всієї Франції велика честь бути обраною, знаходиться тут разом з чемпіоном Рамі Ашуреянином.

«Це був мій перший візит в Україну і Вірменію. Люди були нам дуже раді, було приємно бачити, що так багато дорослих і дітей щасливі тому, що ми були тут.

Своїми враженнями від програми поділився Рамі Ашур: «Це дуже здорово для спорту, що ми подорожуємо по світу і маємо можливість говорити про сквош через телебачення різних країн, показувати світу, який існує спорт і наскільки крутий сквош. Чим більше ми будемо мати можливості говорити, тим більше людей по всьому світу зрозуміють і почують нас.

Влассакс, який був зустрінутий з розпростертими обіймами, представивши перший курс коучингу в Україні 9 років назад, сказав: «За останні дев'ять років все дуже змінилося. Коли я вперше сюди приїхав, тут не було нічого нагадує коучинг або навіть гравців, з тих пір вони відмінно впоралися.

«Багато років тому сквош був елітним спортом в Україні, але тепер у вас є клуби, в які ви можете просто зайти і пограти.

«Мене дуже здивувало наскільки багато дітей грає зараз. Це хороший знак, і деякі з них напевно стануть професіоналами ».

Марко Подгоршек (на фото вище) також залишився задоволений інтересом українських суддів до його семінару: «На моєму курсі було присутнє 15 суддів, причому не тільки з України, але й з Росії та Білорусі.

“Суддівство в Україні краще організовано, ніж у багатьох країнах, в основному завдяки Роберту Врубелю, який допоміг перевести правила на мови різних країн, включно з Україною, Польщу, Білорусь, Росію та Латвію”.

Головний виконавчий директор WSF Ендрю Шеллі підсумував свої спостереження на медіаконференціі, сказав: «У вас відмінні лідери сквошу і приголомшливі спортсмени в країні. Вам вдалося домогтися міжнародного успіху, в тому числі включення вашого кращого юніора, Надії Усенко, в команду SquashFORWARD, яка допоможе сформувати майбутнє нашого спорту.

«Сквош в Україні в хороших руках, процвітає. Ми вітаємо вас ».

З 2011 року програма “Посол WSF” пройшла в Латвії, Малаві, Намібії, Панамі, Венесуелі, Папуа-Нової Гвінеї, Сербії, Румунії, Хорватії, Далянь і Макао в Китаї і на минулому тижні в Вірменії.

переклад: © Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X