WSF і PSA зустріли оголошення про пропонований виборі додаткових видів спорту для Олімпійської програми 2024 року в Парижі з великим розчаруванням.

Програмна комісія МОК обговорить цю пропозицію до його уявлення Виконавчому комітету 26-28 березня. Брейк данс, спортивне скелелазіння, скейтбординг і серфінг були запропоновані для включення в якості додаткових видів спорту в програму Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.

Згідно з повідомленнями оргкомітету Олімпіади-2024 в Парижі, всі чотири види спорту знаходяться в очікуванні остаточного схвалення Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

У разі схвалення брейк-данс дебютує на літніх Олімпійських іграх, в той час як спортивне скелелазіння, скейтбординг і серфінг вперше з'являться в олімпійській програмі на Іграх 2020 року, вони не будуть включені натомість інших. Ці три види спорту поки затверджені тільки для однієї Олімпіади-2020.

єдність, яким наш вид спорту славиться в усьому світі, є винятковим і міцніє з кожним днем. В ході кампанії ми показали, що у сквошу – яскрава і резонуюча програма, заснована на постійних інноваціях, яка прагне до більшої відкритості і стійкості, залученню молоді і рівності у всіх наших діях на корті і за його межами.

Ми щиро віримо, що сквош може легко інтегруватися в олімпійську програму з мінімальними витратами і оптимізованим списком учасників. Наш унікальний інтерактивний скляний корт дозволить сквошу привнести безліч додаткових вражень і допоможе залучити молодь до спорту з самого першого дня підготовки і далеко за межами Олімпійських ігор!

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X