До початку 2017 року хочеться підвести підсумки своєї роботи. За цей рік Федерація сквошу України зробила досить багато, хоча, як кажуть, немає межі досконалості. І чим хвалити самих себе, звернемося до тих, хто на собі відчув, що таке бути асоційованим членом ФСУ, і як вони бачать результати цього сквош-року в Україні.

колоГеннадій Бєліков (Харків):

- За рік своєї роботи федерація виконала величезну роботу в різних напрямках. Що стосується мене, то я вдячний за ту інформаційну підтримку і організаторську роботу, яку ФСУ провела по відношенню до мого сина Юхима. Зокрема, нам допомогли з оформленням віз для участі в міжнародних змаганнях. Без ФСУ ми б з цим самі не впоралися. На жаль, син травмувався, і скористатися ними в 2016 році ми так і не встигли, але, упевнений, обов'язково це зробимо в майбутньому, як тільки він відновиться. Будемо їздити по різних турнірах і гідно представляти Україну на міжнародному рівні. Окремо хочу подякувати Анастасії Нетребчук за її невгамовну енергію та постійний оптимізм.

Коло-1Станіслав Вилюха (Київ):

- Приємно усвідомлювати, що мій невеличкий внесок у розвиток сквошу перевершив всі очікування. Я бачу, як ФСУ працює з вихованням дітей, підвищилася організація різного роду турнірів - в тому числі і аматорських, в яких я беру участь як гравець. існує впорядкованість, чітко працює рейтинг, завжди є необхідна інформація. Знаю, що у федерації не так вже й багато грошей, але кожна копійка у неї йде на користь справі. багато турнірів, багато публічних заходів. І, хоч безпосередньо до роботи Дитячих Академій Сквошу я не маю відношення, дуже радий, що цей напрямок працює в потрібному руслі. Те, що стільки уваги приділяють вихованню юних сквошистів, дозволить вже скоро створити хорошу конкуренцію і перетворити сквош в один з найбільш престижних видів спорту в Україні.

Галина Борис (Львів):

- Я є асоційованим членом Федерації сквошу України всього два місяці, але вже зараз можу зауважити, наскільки легко мені вдалося влитися в нову роботу - стати тренером в Дитячій Академії Сквошу в своєму рідному місті - у Львові. Мені це подобається - набагато легше працюється з дітьми. Знаходиться час і самій тренуватися, підвищувати свій ігровий рівень і професійну кваліфікацію. Впевнена, що з таким підходом до справи про український сквош і українських гравців незабаром будуть говорити далеко за межами нашої країни.

Коло-3Інна Сікора (Київ):

- Я ,як людина, яка досить давно пов'язана з українським сквошем,, маю можливість порівнювати ситуацію з цим видом спорту в нашій країні - як було раніше і як це відбувається сьогодні. Прогрес очевидний. Налагоджений зв'язок з громадськістю, надається допомога в оформленні різних документів, правильна реклама - все це дає велику надію для наших гравців і організаторів на пошук спонсорів в реалізації своїх планів.

Артур Сікора (Київ):

Коло-2- Я помітив, що завдяки роботі федерації в цьому році суттєво покращилась якість турнірів. Особисто для мене безкоштовним стала участь в турнірах PSA, з'явився якісний розвиток юніорів. Почалася робота з підвищенням рівня суддівства, стало легше отримати документи для виїзду за кордон. Це найголовніші плюси тих нововведень, які відбулися в цьому році. Я вже не кажу про начебто непомітних погляду «дрібницях». Я зі сквошем знайомий давно і можу відзначити, що раніше було набагато складніше. Зараз все чітко і впорядковано. Юніори стали краще розвиватися і в якості спорту, і як всього іншого. Зручніше стало і тим, хто виступає на аматорських турнірах - якісне суддівство, зручний графік, прийнятні умови. Легше стало всім. Прогрес величезний. Я зараз почав працювати тренером і можу зауважити, що набагато зросла «забиваємість» кортів. Люди стали тягнутися до цього виду спорту. Хочу побажати на майбутній рік ще більшої роботи з дітьми - адже це майбутнє України. Продовжувати роботу з суддями. В загальному, робити все в тому ж дусі і не зупинятися - напрям обрано правильний..

Автор: Олександр Музика

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X