У Копенгагені (Данія) відбувся міжнародний турнір зі сквошу «HEAD Danish Junior Open 2019» (Гран-Прі). 159 юніорів з Норвегії, Голландії, Шотландії, Фінляндії та інших країн зібралися в клубі Herlev Squash Center, щоб поборотися за звання переможця у своїй категорії.

Спортсмени України повертаються з двома призовими нагородами: Христина money- (до 13 років) - завоювала 1 місце, а Мілена Величко (до 15 років) взяла призове 2 місце.

Свій черговий великий міжнародний успіх отримала багаторазова призерка європейських турнірів, шостий номер європейського рейтингу Христина Бегеба. Для Крістіни це перший турнір в Данії і третє за рахунком золото на міжнародній арені. У новому сезоні 2019/2020 до чемпіонських регалій вперше за спортивну кар'єру Бегеби додається і титул переможниці Данії в категорії до 13 років.

Наша спортсменка послідовно обіграла з рахунком 3:0 суперниць в груповому заліку Norah Fjellgaard [2], Louisa Kavén [3/4], Dhira Yugabalan [3/4] і Елін Крістенсен [5/8], а в фіналі завдала повторне ураження шотландці Louisa Kaven з рахунком 3:2 (11-4, 6-11, 11-6, 10-12, 11-3).

Ударно попрацювала над підкоренням датських кортів 13-річна Мілена Величко (категорія до 15 років), Дніпрянка ювілейний п'ятий раз взяла срібло міжнародних змагань. підопічна Булгакова, виграла в червні срібло на Italian Junior Open (GP) 2019, на цей раз була знову у відмінній формі, обігравши послідовно в груповому заліку Lotta Ruotanen [9/16] і Джейн Kotila [5/8] з Фінляндії, Camillia Хенді [2] з Норвегії та Elisenda Ruiz-Кайзер [3/4] з Люксембургу з рахунком 3:0, а потім іспанку Estela Martin Sanchez в тривалому матчі за 1-4 місця з рахунком 9-11, 14-12, 6-11, 9-11.

Яким було загальне здивування, коли в фіналі за крок від заповітного "золота" менш досвідчена Rowan Niven завдала поразки Милене, обігравши її з рахунком 3:0 (11-9, 11-9, 11-8).

Всього ж в Копенгагені виступило четверо учасників від України. Серед інших спортсменів найбільш вдалими стали гри Дніпрянки Влади Твердохліб, юніорка зайняла 6 місце в категорії дівчат до 15 років. Двадцять третє місце в активі Юлія Лаукрта (ВU19).

Результати турніру HEAD Danish Junior Open 2019 (GP).

Тепер українські сквошісти готуються до наступних змагань - Nordic Junior Squash Open 2019 by Salming, які відбудуться вже 3 - 6 жовтня в Мальмо.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!