Споживач на день низький відсоток | споживчі кредити протягом декількох хвилин | дешеві кредити без застави

 

Новим чемпіоном світу в командних першостях серед чоловіків зі сквошу стала команда з Єгипту. Фаворити змагання Англія і Єгипет знову зустрілися в фіналі, щоб розіграти звання переможця.

На кортах Salle Vallier в Марселі, єгиптяни повернули титул чемпіона світу зі сквошу, який вони програли англійцям в Мюлузі рівно 4 роки тому, також у Франції.

Що стосується англійців, то цей чемпіонат став для них 9 за рахунком починаючи з 1983 року, на якому команда дійшла до фіналу. Варто відзначити, що склад англійської команди в 2017 році один з найсильніших – в ньому взяли участь 3 гравця з більш ніж 300 міжнародними титулами в загальній скарбничці. Ймовірно це найдосвідченіша команда, яка коли-небудь представляла країну за останні 50 років турніру!

Навпаки, у єгипетській команді з 4 чоловік був лише один гравець, який коли-небудь змагався в чемпіонаті раніше. Проте, троє сквошистів з команди на даний момент часу утримують топ-5 в першій п'ятірці світу!

У фіналі, володар чинного титулу, Англія представила 37-річного, триразового чемпіона світу, 6 ракетку світового рейтингу – Ніка Метью, який з'явився на цьому заході в 7 раз з 2003 року в опоненти 26- річному, 4 в світовому рейтингу Каріму Абдель Гавад, дебютанту чемпіонату.

У фіналі Метью явно не був гравцем, який обіграв австралійця, номер один Райана Каскеллі всього за 24 години до цього. Англієць був змушений здійснити трихвилинну «перерву у зв'язку з давньою травмою» на півдорозі до другого гейму. Через всього лише 34 хвилини, єгиптянин взяв на себе ініціативу, затвердивши перемогу з рахунком (11-9, 11-3, 11-7).

Номер 2 світового рейтингу Алі Фараг також дебютував в фіналі – в той час як англійський суперник Джеймс Уілстроп не тільки відзначав свою 5 поспіль битву на чемпіонаті світу з 2003 року, але і свій 156-й титул. 34-річний Уілстроп, робив все можливе, щоб тримати свого 24-річного суперника в страху, – але Фараго явно був в ударі, і через 36 хвилин він з рахунком (11-5, 11-9, 11-5) досяг тріумфу.

Успіх в Марселі означає, що у Єгипту тепер є всі чоловічі і жіночі, мастерс і юніори, командні та індивідуальні титули WSF і PSA – ЗА ВИНЯТКОМ титулу чемпіона світу серед юніорів!

Фінал:
[1] ЄГИПЕТ VS [2] АНГЛІЯ 2:0
Карім Абдель Гавад VS Нік Метью 11-9, 11-3, 11-7 (34 м)
Алі Фараго VS Джеймс Уіллстроп 11-5, 11-9, 11-5 (36 м)

Бронзові призери: [4] АВСТРАЛІЯ VS [5] ГОНКОНГ КИТАЙ

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X