Після отримання відгуків та коментарів від членів і гравців, систему підрахунку юніорського рейтингу було оновлено та змінено, щоб мати один об'єднаний рейтинг незалежно від віку гравця, але зберігаючи поділ для хлопців та дівчат (Хлопчики і дівчатка Загальний Загальний). Кожен гравець буде отримувати рейтинг відповідно до кількості балів, отриманих за останні 12 місяців, незалежно від вікової категорії, в якій він грав, де чотири кращі результати діляться на чотири. Рейтинг окремих вікових груп буде опублікований на сайті, як і раніше, відфільтрований за віковою категорією.

Основною причиною змін є вдосконалення системи і поліпшення визначення і спіставлення рейтингу різних категорій турнірів і різного рівня зареєстрованих гравців (рівень турніру).

Нова система буде дотримуватися наших вимог, про присвоєння відповідної кількості балів у випадках, коли гравці змушені або хочуть грати в іншій віковій категорії. На даний момент, гравець, який починає грати в старшій віковій групі ще до переходу в цю категорію за віком, взагалі не має рейтингу.

Нова система дозволіть плавний перехід до вищої вікової категорії, оскільки всі отримані гравцем бали залишаться в рейтингу за ним. Об'єднаний рейтинг також дозволить провести належний посів гравців, якщо вони починають грати в іншій віковій категорії.

Перевагою нової системи також є значне полегшення підрахунку і оновлення рейтингу. Більше не буде потреби вручну конвертувати ТР файли в файл Excel і завантажувати їх на сайт. Все буде автоматично оброблено безпосередньо у веб-середовищі.

категорії турнірів

Турніри будуть розділені на наступні категорії:

  • Чемпіонат Європи (U19) / Чемпіонат Європи (U19)
  • Супер Серія / Super Series
  • Гран-прі / Grand Prix
  • Відкритий юніорський / Junior Open

Кожна категорія матиме різний ранг, який буде впливати на кількість балів, які будуть враховані в рейтингу.

рівні турнірів

також турніри [навіть однієї категорії] будуть розділені на три рівні:

  • A
  • В
  • С

Кожен рівень турніру також буде мати різний ранг, який буде впливати на кількість балів, які будуть враховані в рейтингу. Рівень турніру буде визначатися складом гравців, що беруть участь в турнірі. Більш високий рівень гравців дає більше балів до рейтингу.

вікові групи

Існуюча система вікових груп буде збережена:

  • U13 / U15 / U17 / U19

Кожна вікова група буде мати різну шкалу балів (подібно нової системи турнірів Мастерс [система майстрів]), щоб створити об'єднаний рейтинг всіх юніорів незалежно від їх віку.

ESID [Європейський сквош номер]

передумови

З 28 листопада 2018 року Європейська федерація сквоша (ESF) змінила базу даних для управління та проведення заходів.

Підставою для цього є те, що до кінця грудня 2018 року Всесвітня федерація сквоша (WSF) перейде в іншу систему. Оскільки ESF була частиною програмного забезпечення WSF, ESF повинна була створити власну базу даних.

інформація

Реєстраційні номери гравців змінилися на номери, починаються з літер ES. Інформацію про попередніх номерах було взято з рейтингів ESF і турнірній інформації ESF.

Будь-який гравець, який раніше отримував WSF SPIN, повинен бути автоматично переведеним на нову систему і отримати ESID.

Пошук ESID існуючих гравців

Якщо вам потрібна допомога в пошуку номера гравця, натисніть тут, щоб отримати інструкції Інструкції, будь ласка, натисніть тут.

Як отримати ESID

Гравці, які ще не отримали ESID, повинні зареєструватися в ESF. Натисніть це посилання: Будь ласка, натисніть на це посилання.

Національні федерації будуть автоматично повідомлені про всі нові реєстрації гравців з їх країни і матимуть можливість накласти вето на таку реєстрацію в будь-який час у разі виникнення проблем.

реєстраційні внески

З 1 січня 2019 року встановлюється одноразова плата в розмірі 10 євро за кожну нову європейську реєстрацію. Тільки нові гравці і гравці з-за меж Європи, які ще не брали участі в турнірі ESF, повинні зареєструватися.

Всі гравці, які грали і вже мають реєстрацію в WSF (SPIN), не повинні ні додатково реєструватися, ні платити внесок.

Дякуємо за переклад: Юлія Кадібаш.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X