Цими вихідними в Амстердамі (Голандія) відбувся гранд фінал турніру супер серії по сквошу серед юніорів DJO2019. Кращий результат на поточному турнірі в Амстердамі - у 1 номера посіву Аліни Бушми. Висока, стабільна четверта позиція другий турнір поспіль у 18-річної спортсменки (категорія до 19 років).

18-річна киянка Аліна Бушма, перший номер європейського рейтингу, багаторазова призерка турніру Dutch Junior Open в категорії GU13, GU19! На цей раз Аліна була сильнішою суперниць з Греції Athina Gasparinatou [17/32] і Ірландії Emma Mcgugan [17/32] обігравши їх на початку турніру з рахунком (3:0). Потім з легкістю розправилася з двадцять першим номером європейського рейтингу Daniek Krukkert, обігравши господарку турніру з результатом (11-7, 11-9, 11-6). Сквошистка в 1/2 фіналі несподівано втратила перемогу, програвши англійці Еліс Грін [3/4] з рахунком 3:1 (13-11, 11-13, 5-11, 3-11). А потім, гра DPD 2019 Бушма знову зустрілася на корті з Margot Prow [3/4], поступившись англійці бронзу в фінальному матчі.

Якщо для наших дівчат з самої дорослої категорії це був черговий матч за право називатися найсильнішою спортсменкою зі сквошу, то для України це була просто неймовірна перемога. гордість, захоплення і нескінченна вдячність від того, що українські юніори з кожним роком все частіше беруть участь на змаганнях такого масштабу і все більшим і більшим складом!

Всього ж в Голландії виступило 13 учасників від України. Юніори беруть приклад з більш досвідчених спортсменок, тому в решті категорій у нас теж є хороші результати. Найбільш вдалими стали гри підопічної Олександра Булгакова з Дніпра – Софії Зражевський (GU13) - у сквошісткі п'яте місце, а також вихованця Дениса подвірні і Ярослава Багана – Давида Заїченко (BU11) – у юніора восьме місце. Всього ж в Голландії виступило 13 учасників від України.

Результати інших спортсменів від України на голландському Dutch Junior Open 2019: