У місті Прага (Чехія) відбувся міжнародний турнір зі сквошу «Czech Junior Open 2019» (супер серії). У стінах сквош-клубу «Hector Sport Centre» зібралися 260 спортсменів з усього світу. Така кількість учасників і рівень самого турніру підтвердив престижність участі в змаганнях. Спортсмени України повертаються з двома призовими нагородами: Мілена Величко (до 13 років) - завоювала 2 місце, а Дмитро Щербаков (до 15 років) виборов почесне 4 місце.

12-річна Дніпрянка Мілена Величко, дев'ятий номер європейського рейтингу, багаторазова учасниця міжнародних турнірів зі сквошу серед юніорів, в новому сезоні приносить єдину медаль. Чемпіонка України впевнено дійшла до фіналу, першої поразки чекало спортсменку в матчі проти майя Weishar [3/4] з Німеччини, з рахунком 3:1 перемога і місце на вершині п'єдесталу стало за суперницею (7-11, 11-7, 5-11, 7-11).

Складно залишити без уваги ще одну гру нашого спортсмена - Дмитра Щербакова [2/2]. І хоча, Діма зайняв 4 місце, він показав гарну гру і в який раз довів свою силу спортсменского духу. Незважаючи на виліт з основної сітки після програшу Мохамед Уда [3/4], сквошіст послідовно переміг суперників Dumitru Goian з Румунії з рахунком 3:2 (5-11, 11-9, 9-11, 11-9, 8-11), Ян Figarski [17/24] з Польщі з рахунком 3:0 (6-11, 8-11, 6-11) і Alex Kelar з Чехії з рахунком 3:2 (6-11, 13-11, 11-4, 8-11, 9-11).

Всього ж в Чехії виступило 10 учасників від України. Серед інших спортсменів найбільш вдалими стали гри наймолодшого сквошіста Єгора Щербакова (BU11), Христини Бегеба (GU13), Тимофія Родіонова (BU15) та Ольги Котової (GU15), які зайняли місця першої 10-ки в своїх категоріях - шість, сьоме, восьме і дев'яте місце, відповідно. Дванадцяте місце в активі Олега Позднякова (ВU15), Влади Твердохліб (GU15) та Юлії Жуковец (GU19), а у самого старшого спортсмена серед хлопців, Юлія Лаукарта (BU17) шістнадцяте місце.

Результати турніру Czech Junior Open 2019 (SS).

Тепер українські сквошісти готуються до наступних змагань - Slovenian Junior Open 2019, які відбудуться вже 1 - 3 лютого в Любляні.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!