Провідні гравці в сквош, Всесвітня і національні федерації закликають всі клуби на планеті відкривати свої двері в підтримку Всесвітнього дня сквошу. Це щорічний захід який популяризує гру відбудеться в суботу 14.10.2017. Топові гравці в сквош, Нік Метью і Лаура Массаро входять в число тих, хто активно закликає клуби організовувати в ці дні незвичайні турніри щоб залучити нових гравців в спорт.

“Всесвітній день сквошу – це відмінна можливість продемонструвати гру нової аудиторії, показати не тільки її переваги для здоров'я, але і наскільки це весело”, – сказав триразовий ЧС Нік Метью.

“Я сподіваюся, що кожен клуб буде намагатися провести в цей день нестандартні, веселі турніри, щоб залучити багато людей, щоб вони теж дізналися, який прекрасний сквош”, – сказала Лаура Массаро.

Засновник та ідейний натхненник Всесвітнього дня сквошу Алан Тетчер прагне посувати саме переваги сквошу для здоров'я. Він говорить: “Сквош вважається одним із самих здорових видів спорту для гравців різного віку. В той час, як держави витрачають колосальні кошти на лікування наслідків дитячого ожиріння і відсутності фізичної активності серед людей середнього віку, сквош може забезпечити ідеальне рішення”.

Зараз ми всі спостерігаємо за Всесвітнім туром PSA, де гравці – чудові спортсмени, які дарують світу дійсно динамічний розвага на найвищому рівні. Нам дуже пощастило, що в спорті є такі видатні зразки для наслідування. Але не варто забувати, що всі вони починали грати в сквош в своїх місцевих клубах, і саме тут ми сподіваємося знайти і залучити нових людей під час святкування Всесвітнього дня сквошу.

Програма всесвітнього дня сквошу в Україні на 14.10.2017
У цей день на території кортів мережі сквош-клубів “Спорт Лайф” в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Херсоні та Полтаві будуть проходити:
  • клубні турніри і дитячі змагання абсолютно безкоштовно.
  • також в суботу з 11:00 до 16:00 клуб безкоштовно надасть в оренду сквош-корти всім бажаючим.
  • а приємним бонусом для всіх гостей стане покупка картки сквош-гостя всього за 1 грн.

Менеджери клубу “Спорт Лайф” в Херсоні також обіцяють поставити надувний корт біля клубу, якщо буде гарна погода. А на Позняках в Києві проведуть веселий і дружній сквош-тайм.

користуйтеся нагодою! З Всесвітнім днем ​​сквошу!

коментарі живлення від HyperComments

søke om forbrukslån | споживач, де | кредити для нового автомобіля
X