Пошук споживчих кредитів з простроченою оплатою | дешеві кредити без застави | дешеві кредити

Друзі, ось уже кілька років ми працюємо для реалізації наших основних цілей: розвитку і популяризації сквошу в Україні. Ми розробляємо програми і готуємо проекти для підвищення кваліфікації спортсменів, тренерів і суддів. Ми розвиваємо юніорський сквош, проводимо місцеві і національні змагання. Нарешті, ми підраховуємо і ведемо той самий заповітний національний рейтинг.

Все це витратні заходи. При цьому, Федерація Сквошу України - некомерційна організація. Наша діяльність не має на увазі отримання прибутку, з якої ми могли б виділяти кошти на численні проекти.

Проблема

До недавнього моменту ФСУ фінансувалася за рахунок допомоги меценатів. Але громадська організація не може покладатися виключно на це джерело коштів, оскільки обставини бувають дуже мінливі.

Ми б не хотіли:

 • ризикувати можливістю наших спортсменів брати участь в основних європейських і світових турнірах;
 • відмовлятися від підтримки юних сквошистів;
 • організовувати турніри на незадовільному рівні;
 • переривати функціонування нашого офісу, координуючого підтримку, розвиток і популяризацію сквошу в Україні.

Рішення

У світовій, та й в українській, практиці громадські організації існують в основному за рахунок солідних внесків і пожертвувань учасників. Для закордонного спорту це норма. Тому, необхідним кроком до приведення діяльності ФСУ в відповідність до світових стандартів стає введення ліцензування спортсменів.

Нововведення

З 2018 року в силу вступає Положення ФСУ про ліцензування спортсменів, які беруть участь в офіційних змаганнях зі сквошу в Україні.

Згідно з Положенням, тільки ліцензовані спортсмени з 2018 року матимуть право на участь в офіційних змаганнях. Вартість збору за спортивну ліцензію складе 600 гривень, а внести її необхідно буде до 15 січня. В той же час, оплата збору зможе здійснюватися і разово. Тоді вона складе 100 гривень за турнір.

Тим спортсменам, які оплатять ліцензію до 15 січня, автоматично буде нараховуватися національний рейтинг з початку року. Оплатити ліцензію можна буде в будь-який момент протягом року, але тоді рейтинг спортсмена почне розраховуватися тільки з дати оплати.

Переваги

Ліцензований гравець отримає:

 • участь в офіційних турнірах країни;
 • підрахунок національного рейтингу;
 • адміністративну і документальну підтримку від ФСУ в Україні та за її межами;
 • підтримку від ФСУ в інших питаннях, що стосуються спортивної діяльності гравця;
 • участь в заходах, організованих ФСУ, Європейської та Світової федераціями (майстер-класах, тренувальних зборах, навчальних семінарах і т. д.);
 • можливість брати участь в турнірах календаря Європейської та Світової Федерацій (турніри серії Junior Circuit, Masters Circuit і ін.);
 • можливість увійти в Національну збірну.

Подяка

Тепер ви будете не просто грати в сквош і розвивати свою майстерність. Ви одночасно допоможете великій справі. Засоби від ліцензійних зборів підуть на підтримку національних збірних, наших юніорів, організацію змагань та організацію роботи ФСУ.

Спасибі вам, друзі, за те, що ви з нами. Ми вдячні за внесок кожного і зробимо все для того, щоб разом могли радіти новим перемогам наших юних і дорослих спортсменів.

Онлайн заявка на придбання Ліцензії спортсмена 2018.

П.І.Б. (обов'язково)

Дата народження (обов'язково)

Місто проживання (обов'язково)

Контактний телефон (батьків) (обов'язково)

Електронна пошта (обов'язково)

Вид ліцензії (річна або разова) (обов'язково)

Реквізити для оплати внесків.

З повагою, Федерація сквошу України.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X