Протягом 4-х днів в Мальме проходив 7 щорічний міжнародний турнір Супер Серії Nordic Junior Squash Open.

І нехай в цьому році ми не взяли перше місце, українські спортсмени гідно представили нашу країну в Швеції. Наш юніор, учасник категорії BU11 - Давід Заіченко взяв в Мальме бронзу, а брати Щербакови зайняли почесні призові 4-і місця в своїх вікових категоріях.

9-річний киянин Давід Заіченко, 67 номер європейського рейтингу в категорії хлопчиків до 13 років, багаторазовий учасник міжнародних турнірів по сквошу серед юніорів, привозить свою першу медаль з європейського турніру. Наймолодший учасник турніру супер серії виграв бронзу, обігравши трьох суперників зі Швеції, США і Чехії з рахунком 3:0 в груповому заліку і лише в матчі проти першого посіяного поляка Mateusz Ptaszek програв.

У фінальному матчі за 3-4 місця Заіченко впевнено обіграв свого співвітчизника Єгора Щербакова з рахунком 7-11, 11-7, 13-11, 9-11, 11-6. А Єгор в цій номінації виявився на четвертій сходинці п'єдесталу.

Не залишилися без нагород у категорії до 11 та 15 років двоє наших спортсменів, зайнявши почесні 4 місця в своїх вікових групах. Брати Щербакови 9-річний Щербаков Єгор і 14-річний Дмитро мл. зійшли на призову сходинку п'єдесталу після вдалого старту на міжнародних виступах.

Всього ж в Італії виступило четверо учасників від України. Серед інших позицій в турнірній таблиці змагань найбільш вдалими стали ігри Давида Заіченко в категорії BU13, юніор зайняв 16 місце в категорії хлопчиків до 13 років. Дев'ятнадцяте місце в активі Єгора Щербакова (ВU13), в Юлія Лаукарта (BU19) тридцять друге місце.

Результати турніру Nordic Junior Squash Open (SS).

Тепер українські сквошисти готуються до наступних змагань - Slovak Junior Open 2019, які відбудуться вже 11 - 13 жовтня в Словаччині.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!