Аліна Бушма на чемпіонаті зі сквошу НАС. Молодші Відкритий чемпіонат в Америці #USJOSquash!

Чемпіонат по сквошу U.S. Junior Open вважається одним з наймасштабніших турнірів серед юніорів у всьому світі. USJO займає почесне бронзове місце серед таких престижних змагань як Чемпіонат світу з сквошу і British Junior Open.

Американський турнір продовжує бити всі можливі рекорди, в цьому році чемпіонат зібрав неймовірну кількість гравців - 901 учасник. Протягом 4-х днів юніори будуть відстоювати на кортах Бостона право носити почесне звання "номер один".

З 15 по 18 грудня 2018 року турнір приймають: Філліпс Академі, Школа Брукс і Гарвардський університет. Максимальна заповнюваність по сітках в категоріях BU19 і BU17 - 128 гравців!

серед 901 гравця з усієї планети виступить і покаже силу українського сквошу наша Аліна Бушма (GU19). Уже відомо, що Аліна почне грати з 15.12.2018 за вихід в основну сітку турніру з найсильнішими 64 гравцями.

З ким зіграє Аліна поки невідомо, все вирішиться після завтрашнього матчу між 2-ма її можливими суперницями: Веласкес Софія VS Valasma Saana. Одне відомо вже точно, що грати наша спортсменка буде на кортах Гарвардського університету в 14:25 за місцевим часом.

Організатори турніру обіцяють онлайн трансляцію> протокол HTTPS://youtu.be/8gYtp47cQw4 стежити за сітками і розкладом чемпіонату ви можете на офіційному сайті турніру НАС. Junior Open 2018.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X